WELLNESS & RELAX

Súčasťou našich služieb je aj wellness centrum, ktoré je tým správnym miesto na relax a odpočinok po ťažkej túre, lyžovačke, alebo len tak po ťažkom dni. Dve sauny a vírivá vaňa poskytnú oddych nie len telu, ale aj duši.

Wellness je za poplatok určené aj pre hostí apartmánov Credo aj pre verejnosť. Čas vstupu do wellness je potrebné si vopred dohodnúť.

Dve sauny (infra a fínska) a vírivá vaňa:
40 € (hodinový vstup, maximálne 6  osôb)
Otváracie hodiny: 14:00 – 20:00

Otvorené od 01.07.2023
Budova: Credo3

Bazén:
10 € / 2 hodiny / osoba
5 € / 2 hodiny / dieťa  3 – 10 rokov

Solárium:
2,50 € / 5 minút
Hotel Amália, ktorý je vzdialený od Apartmánov Credo cca 500 m. Hotel Amália je súčasťou nášho komplexu.

WELLNESS

SAUNOVÝ SVET

DRUH SAUNY

FÍNSKA SAUNA

Fíni poznajú tajomstvo kvalitnej regenerácie tela a mysle už celé stáročia, inšpirujte sa aj Vy a nechajte na seba blahodarne pôsobiť účinky fínskej sauny rovnako, ako to robia milióny ľudí na celom svete. Základom procesu saunovania je striedanie pôsobenia tepla a chladu. Tento proces spôsobuje rozšírenie krvných ciev, zrýchlenie krvného obehu a vylučovanie množstva potu. Takto fínska sauna prospešne pôsobí na telesné orgány a procesy v ľudskom tele. Ovplyvňuje nielen náš súčasný fyzický i psychický stav, ale je tiež prevenciou, príjemným a účinným spôsobom, ako predchádzať chorobám a stresu.

DRUH SAUNY

INFRA SAUNA

Infrasauny sú vhodné predovšetkým pre športovcov, môžu ich však využívať aj všetci, ktorým môže pomáhať pri chrípke a prechladnutí, celulitíde, odbúraní kalórií a teda pri znižovaní telesnej hmotnosti, reumatických ťažkostiach a mnohých ďalších zdravotných problémov. Infrasauna je určená na potiace, tak aj na liečebné kúry. Vhodná aj pre osoby, ktoré sa liečia s krvným tlakom, alebo ťažko znášajúce vysokú teplotu v klasickej saune. infračervený tepelný systém je v zahraničí nazývaný „domácim lekárom“, vedie k veľmi účinnej detoxikácii organizmu a liečbe nášho tela pri teplote do 60 ° C.

WELLNESS

VÍRIVÁ VAŇA

Pobytom vo vírivke sa dokonale uvoľníme, taktiež tu pôsobí teplo a vztlak, čo prináša mnohé pozitívne účinky. Tým vírivá vaňa ozdravne pôsobí aj na psychiku. Odpočiniete si, zbavíte sa stresu a nadobudnete stratenú rovnováhu a duševnú pohodu. Vírivky pomáhajú aj v boji proti nespavosti. Poobedný či večerný pobyt vo vírivke, podobne ako teplo zo sauny, Vás príjemne unaví a problémy so zaspávaním sú razom preč.

WELLNESS

MASÁŽE

Masáže môžeme pokladať za jeden z najstarších regeneračných (liečebných) prostriedkov.

Účinky masáže sú priame (napr. zvýšené prekrvenie, zlepšenie svalovej činnosti, zlepšenie činnosti tkanív, zníženie bolesti), nepriame (napr. zvýšenie prekrvenia telových orgánov ) a celkové (napr. zrýchlenie látkovej premeny a činnosti žliaz, zmena vegetatívnej rovnováhy).

Doprajte si relax a vyberte si tú pravú masáž pre Vás: klasická masáž čiastočná, klasická masáž celotelová alebo reflexná masáž chodidiel.

Rezervácia je potrebná vopred na recepcii.